Palace bowling OC MAX NitraChrenovská 1661/30, 949 01 Nitra-Chrenová
zavolajte nám0903 952 398

Dotácie a sponzorské príspevkyMesto Nitra podporilo Šípkarskú akadémiu Dart club Nitra

11 novembra, 20210

Šípkarský šport je uznaným športom v meste Nitra od roku 2018, kedy sme sa zapojili do projektu Mesto Nitra – Európske mesto športu 2018. Pomocnú ruku nám podalo Mesto Nitra už na ďalší rok a dotáciu vo výške 500€ sme získali aj v roku 2021. Financie sme použili na športové vybavenie klubu, nákup dresov pre deti, šípkarské príslušenstvo a ocenenia do súťaží. Počas náročného pandemického obdobia sme zorganizovali vôbec prvý súťažný turnaj v spolupráci s národným zväzom v samostatnej kategórii U13 aj vďaka podpore mesta. Na chod klubu sú potrebné úplne iné financie, ale sme vďační za akúkoľvek podporu.

Mestu Nitra ďakujeme za podporu a veríme, že s ním môžme počítať aj do budúcna. Ak chceme nadviazať na dva Majstrovské tituly z rokov 2020 a 2021 pre naše mesto v najvyššej seniorskej kategórii družstiev, je mimoriadne dôležité pracovať s juniorskou kategóriou na dopĺňanie kvalitného družstva v nasledujúcich sezónach.

Radi by sme skladali družstvo z vlastných odchovancov a robíme všetko preto, aby bola v šípkarskom športe v meste Nitra zachovaná budúcnosť. Za akúkoľvek formu podpory ďakujeme štátnym inštitúciám, súkromným sponzorom a rodičom našich detí.

 

Leave a Reply

CHCEŠ BYŤ ČLENOM ŠÍPKARSKEJ AKADÉMIE?

LAJKNI NÁS A SLEDUJ NOVINKY

Šípkarský klub Dart club Nitra približuje šípkarský šport aj deťom.