Palace bowling OC MAX NitraChrenovská 1661/30, 949 01 Nitra-Chrenová
zavolajte nám0903 952 398

JunioriAko prebieha šípkarská akadémia?

19 októbra, 20210
post_08

Oblečenie: Deti chodia na tréningy v športovom oblečení, pričom vrchná časť dresscodu by mala byť polokošeľa alebo dres. Topánky musia byť uzavreté, neprípustné sú sandále alebo šlapky.
Odkaz rodičom: Ďakujeme rodičom za to, že majú záujem o športovanie ich detí, za ich ochotu nosiť ich na tréningy a finančne to zvládať. Vážime si však aj to, že sú počas tréningu fanúšikmi svojich detí, nie trénermi. Rodič by sa mal na tréningu snažiť byť čo najneviditeľnejší, nenadväzovať kontakt so svojim dieťaťom, aby si neprerušovalo koncentráciu, ktorá je pri technických športoch mimoriadne dôležitá. Snažíme sa učiť deti pravidelnému pitnému režimu počas športovania, ktorý riešime formou pravidelných krátkych občerstvovacích prestávok. Preto prosíme rodičov, aby zabezpečili deťom pitný režim (vlastný alebo prevádzkový). Prosíme rodičov, aby akýkoľvek podnet nahlásili trénerovi čo najskôr, všetko je potrebné odkomunikovať, vysvetliť, nedržať v sebe, ale spoločne riešiť na zabezpečenie obojstrannej spokojnosti. Akúkoľvek nezrovnalosť, prípadné názory, otázky, pripomienky a akékoľvek konzultácie prosíme riešiť pred alebo po tréningu.
Platba: Platba za tréningy bude prebiehať bezhotovostne na účet združenia (do správy pre prijímateľa uviesť Meno dieťaťa a rok, mesiac: PriezviskoM2109) alebo v hotovosti trénerovi vždy do 15. dňa v mesiaci. Paušálna platba za mesiac je v hodnote 30€ a platí sa vopred za daný mesiac aj v prípade, že niektoré z hodín vynecháte. Hodinu si budete môcť nahradiť v nedeľu od 17:00 do 18:30h jeden krát do mesiaca podľa dohody. V sume je zahrnutý aj poplatok za prenájom športoviska a aktuálny dres šípkarskej akadémie.
Dĺžka tréningu: Tréning trvá 90 minút každý štvrtok od 17:30 do 19:00h.
Podmienky: Hráč musí byť registrovaným členom združenia s vyplateným členským poplatkom 15€ za rok. Po vypísaní prihlášky zaplatí za deti členský poplatok oddiel Šípkarskej akadémie, takže nie je potrebné tento poplatok platiť. Člen združenia a zároveň akadémie má nárok zdarma využívať terče na športovisku počas platnosti vyplateného členstva kedykoľvek počas otváracích hodín prevádzky (mimo hodín určených na oficiálnu súťaž a mimo akademického tréningu).

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Leave a Reply

CHCEŠ BYŤ ČLENOM ŠÍPKARSKEJ AKADÉMIE?

LAJKNI NÁS A SLEDUJ NOVINKY

Šípkarský klub Dart club Nitra približuje šípkarský šport aj deťom.